Focusight Technology Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Focusight
No. Çalışanları: 500~1000
Yıllık satış: 150000000-200000000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Focusight Technology Co, Ltd

Şirket Profili

Focusight Technology, dünya çapındaki tüm imalat endüstrileri için endüstriyel görüntü algılama ve destekleme konusunda eksiksiz bir çözüm sağlamak için makine görüşü ve otomasyonda Profesyonel bir Şirkettir.Firmamız baskı ve ambalaj görüntü algılama ve ilgili otomasyon ekipmanları, elektronik ve yarı iletken testleri, cam testleri, film testleri, otomotiv hassas parçaları, elektronik ürün görünüm algılama ve montaj otomasyon ekipmanları ile uğraşmaktadır.

Şirket, yapay görme sistemi ve otomatik geliştirme ile uğraşan en eski bir yerli Ar-Ge ekibine sahiptir.Ar-Ge ekibi, optik, görüntü algılama yazılımı, makine, elektrik ve diğer görüntü algılama çekirdek teknolojisinde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve otomasyon yönünün gelişimini destekler.“Çekirdek teknoloji birikimi ve teknolojik yenilik” konusundaki sürekli çabamızla şirket şimdi lider konumda.

Şu anda, şirketin merkez ofisi ve üretim departmanı Changzhou'da ve Ar-Ge departmanı Şanghay'da, ayrıca otomasyon ekipmanlarının yan kuruluşu Suzhou'da kuruldu.Aynı zamanda Pekin, Chengdu, Shenzhen, Kunming ve Jinan ve diğer yerlerde profesyonel pazarlama ve müşteri hizmetleri merkezlerimiz var.Pazarın Japonya, Kore, Tayland, Singapur, Hindistan ve Orta Doğu'dan olduğu şehirler, daha sonra Avrupa'ya, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve dünyadaki diğer ülkelere yayıldı.Şirket, müşteri beklentilerini başarmayı, en büyük müşteri değerini yaratmayı, imalat endüstrisini otomasyondan akıllı misyona yükseltmeyi hedefliyor!

Vizyonumuz

Teknoloji ve bilgelik kaliteli ürünler yaratır ve yaşam kalitesini yükseltir!

Görevimiz

En iyi yapay görme ekipmanı ve sistem çözümünü sağlayın, uzun vadeli müşteri değeri yaratın ve imalat endüstrisini otomasyondan zekaya doğru ilerlemeye teşvik edin.

Çekirdek değer

Saygı ve şefkat:Bizim savunduğumuz sözde saygı, işleri eşyanın tabiatına göre ele almak, tabiatın hakikatine uymak, objektif kanunlara uymak, caddeye çıkmak ve huşu içinde durmak demektir.“Merhamet” denilen şey, insanın doğasına uygun davranmak, bencil arzuları terk etmek, başkalarına özen göstermek, fedakarlık kalbini korumak ve sempati beslemek anlamına gelir.

Müşterilerimizi başarılı kılmak: Hayatta kalma ve gelişme motivasyonumuz, müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden duyduğu memnuniyetten kaynaklanmaktadır.Müşterilerimize en büyük taahhüdümüz, müşterilerimizin faydasını en yüksek fayda, müşteri (müşterilerimizin) ihtiyacını birincil ihtiyaç ve müşterilerimizin memnuniyetini, çalışma başarımızı denetlemek için tek standart olarak görmek ve yüksek kaliteyi sağlamaktır. ürünler, toplam çözüm, üstün hizmet ve müşteriler için en düşük fiyat ile sürekli maksimum ve en kalıcı müşteri değeri yaratmaktır.

Çalışanlarımızı başarılı kılmak: Personel, Focusight için başarının temelidir.Mükemmellik arayışındaki ciddi ve sorumlu personel, Focusight'ın en büyük zenginliğidir.Bilgiye, kişiliğe ve bireysel isteğe saygı duyar, işletme ile personel, üst ile ast ve personel arasında karşılıklı saygıyı savunur ve birbirimize içtenlikle davranırız.Kolektivite mücadelesi ile takım sonuçlarını elde etmeye özen gösteriyoruz ve ayrıca personelin kendini gerçekleştirmesini ve yetenek geliştirmesini kolaylaştırmak ve bireysel servet getirisini gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

Sabır: Zekamız ve inancımız zorluk ve hüsranla buluştuğunda, eski çağlardaki büyük insanların ya belli bir alanda yetenekli ya da azimli iradeye sahip kişiler olduğuna inanırız.Sorunlara ve zorluklara keskin bir hassasiyet ve geçici zeka ile göğüs germek yerine, duyarsız güçlü irademizle istikametimizde kararlılıkla ilerlemeyi savunuyoruz.Duyarsızlığın gücü bizim için sadece yöntem değil, aynı zamanda bilgeliktir.

Hakikat arayışı ve yenilik:Doğru arayışı ve yenilik: Müşterilerin talebine odaklanan yeniliğin, bizi ileriye taşıyacak ve lider bir rol üstlenecek ruh olduğuna inanıyoruz.İnovasyonun tek hamlede gerçekleştirilemeyeceğini, gerçekleşmesinin uzun dönemler zorlu birikim gerektirdiğini düşünüyoruz.İnovasyon, bir eylemden ziyade bir tür felsefedir.Gerçeği pervasızca arama cesaretimizden, geniş öğrenme ve bilgi arayışındaki doyumsuz ruhumuzdan, maddi kazancın ve insani duyguların ötesinde gerçeğe saygı gösterme tavrımızdan, sektöre, müşteriye ve sektöre olan bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır. gerçeğin derinliklerine inmenin araştırılması ve incelenmesi.Sürekli olarak cürufları atıyor ve daha ince olanı tutuyor, yanlışı ortadan kaldırıyor ve doğruyu koruyor, sürekli gelişiyor, geliştirmek için büyük çaba harcıyor ve teknoloji, uygulama, süreç, tasarım, pazarlama ve yönetimde her alanda yeniliği kucaklıyoruz.

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

2009-Focusight 5 kişi kurar.Eylül ayında, ışık sütunlu bir lazer ışık kaynağı geliştirildi

2010-Odaklanma 35 kişi.

Aralık ayında, lazer ürünlerinin görüntülenmesine daha iyi uyum sağlayabilen bir kubbe ışık kaynağı geliştirdik.

Ekim ayında, fs300 tek algılama platformu geliştirildi ve 120 m / dak maksimum hız ile orijinal hava yüzer yan tekerlek iletim teknolojisi benimsendi.Ve sırayla sigara testi pazarına.

Mart ayında fs-shark tek sayfalık Tespit Yazılımı v1.0 geliştirildi.

2011-68 kişi

Kasım ayında, kıvrımlı sigara etiketinin çevrimdışı algılama sistemi v2.0 piyasaya sürüldü ve incelemenin kesinti verimliliği optimize edildi.Sigara etiketi kıvrılma teslimatı için eksiksiz bir çözüm sunar.

Nisan ayında, satır taramaya dayalı bir izleme kodu algılama sistemi olan fs-id-1020 geliştirildi ve Shandong müşteri tanıtım toplantısında sunuldu.Maksimum hız 150 m/dk'ya ulaşabilir.

Mart ayında, yeni bir VI tasarımı olan fs300b tek sayfa algılama platformunu geliştirdik ve bunu Güney Çin Baskı Fuarı'nda başarıyla başlattık.En yüksek hız 140 m/dk olup, atık ve bitmiş ürünlerin çift dikey kağıt alma fonksiyonuna sahiptir.

2012-84 kişi

Kasım ayında, 200m/dk yüksek hızlı algılama sistemine dayalı V3.0 piyasaya sürüldü.

Eylül ayında tüplü aydınlatıcı geliştirildi ve aydınlatma parlaklığı 400000 lüksü aştı.

Mayıs ayında şirketin fs300b ürünleri Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen drupa fuarına katıldı ve Dubai'deki müşterilere başarıyla satıldı.

Ocak ayında şirket, yurtdışında satılan ürünlerin güvenlik sertifikasını sağlamak için Avrupa'daki en katı GS sertifikasını tamamladı.

2013-Odaklanma 150 kişi

Aralık ayında, yıllık performans iki katına çıktı ve çıktı değeri 100 milyona ulaştı.

Ekim ayında tüketici elektroniği, tütün ürünleri vb. gibi yeni alanlarda kalite algılama çözümlerini genişletmeye başladık.

Mayıs ayında, fs-gecko500 yıldız ürünleri piyasaya sürüldü ve tam emiş iletim platformu, üst düzey ürünlerin çizik ve diğer sorunlarını etkili bir şekilde çözdü.Ürün piyasaya sürüldüğünde, o yıl şirkete on milyonlarca çıktı değeri katacaktır.

2014- Odaklanma 180 kişi

Ağustos ayında, standart dışı otomasyon ekipmanlarının tasarım ve üretim kapasitesini büyük ölçüde artırmak için Suzhou otomasyon şirketi kuruldu.Aynı zamanda Güney Çin'deki tüketici elektroniği müşterilerinin ihtiyaçlarına ilk kez cevap verebilmek için Güney Çin Otomasyon ekibi kuruldu.

Haziran ayında, şirket merkezini Şanghay'dan Jiangsu Eyaleti, Changzhou, Wujin ekonomik kalkınma bölgesine taşıdı.Atölye sevkiyatları ikiye katlandı, şirket Wujin ekonomik kalkınma bölgesinde model bir yüksek teknoloji kuruluşu haline geldi.

2015-Odaklanma 200 kişi

Ekim ayında, çeşitli endüstrilerdeki test ve otomasyon çözümlerinin satışları, geçen yılın aynı dönemine göre %51 artışla tatmin ediciydi.

Ağustos ayında elektronik ürün görünüm tespiti ve otomasyonu, tütün mahsulü sınıflandırma tespiti ve otomasyonu alanlarında birçok teknolojik atılım yapıldı ve yeni müşteri sayısı iki katına çıktı.

Haziran ayında, "yüksek teknoloji kuruluşu" unvanını kazandı, "Changzhou yüksek teknoloji ürünleri" sertifikasını geçti ve ulusal standartların hazırlanmasına katıldı.

Şubat ayında şirketin BT sistem kurulumunun tanıtımı yapılmış ve üç ana iş sürecinin (IPD, LTC, ITR) hayata geçirilmesini sağlamak için PLM, ERP ve diğer sistemlerin devreye alınması planlanmıştır.

2016-Odaklanma 240 kişi

Aralık ayında, "Jiangsu hizmet odaklı üretim gösteri işletmesi" unvanını kazandı.

Temmuz ayında tütün yaprağı yerleştirme ve tutturma yapısını tasarladık ve geliştirdik, üçüncü nesil prototipin araştırma ve geliştirmesini tamamladık ve sınıflandırma yazılımına yapay zeka ve derin öğrenme algoritmasını ekledik.

Temmuz ayında, resmi olarak piyasaya sürülen hat standardı JB / t12373-2015 platform tipi tek sayfa kağıt baskı kalitesi test makinesinin taslağının hazırlanmasına katıldı.

Mart ayında iPhone projesi Ar-Ge ve ithalat, 3C endüstrisinde yapay görme görünüm denetiminin kapısını başarıyla açtı.

2017-Odaklanma 300 kişi

Aralık ayında dördüncü nesil tütün yaprağı sınıflandırma sisteminin araştırma ve geliştirme çalışmaları tamamlandı ve derin öğrenme yazılımının algoritması geliştirildi.

Ekim ayında, "grafen diyafram ürünleri için akıllı görsel denetim ekipmanı", Jiangsu Ekonomik ve Bilgi Teknolojisi Komisyonu tarafından "Jiangsu Eyaletindeki ilk büyük ekipman ve temel bileşenler" olarak kabul edildi.

Mart ayında, Çin pazarı için uygun maliyetli %100 algılama çözümünü ortaklaşa başlatmak için AVT İsrail ile stratejik bir işbirliğine vardık.

Ocak ayında, cep telefonu iş bölümü bağımsız olarak kurulmuş ve işletilmiştir.

2018-Odaklanma 350 kişi

Ağustos ayında, ZhengTu'nun kuruluşunun 10. yıldönümü olan FS derin AI endüstrisi derin öğrenme çekirdek algoritma platformu yayınlandı

Temmuz ayında, cep telefonu işletme departmanı, saat topuzu ve diğer cihazları başarıyla geliştirdi

Nisan ayında güçlü bir test yazılımı olan aydınlatma artı yazılımı ilk kez piyasaya sürüldü.

Hizmet

Focusight Technology Profesyonel bir Şirkettir
görüntü algılama ve otomasyonunda endüstriyel görüntü algılamanın eksiksiz çözümünü sağlamak için
ve dünyadaki tüm imalat sanayilerini destekliyor.

 

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 2

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 4

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 5

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 6

 

Ekibimiz

2009 yılında kurulan merkezi Changzhou'da (22000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır) bulunmaktadır ve Suzhou'da (3000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır) ve Shenzhen'de (3000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır) şubeleri bulunmaktadır. 500 çalışan, 280 Ar-Ge personeli,% 80'den fazla lisans, 6 doktor ve 200 yüksek lisans bulunmaktadır.

 

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Focusight Technology Co.,Ltd şirket Profili 2