Salgın sonrası farkı nasıl görebiliriz? —— 2023'teki matbaa sergisini görmek için Dongguan'a gelin!

March 13, 2023

2023 baharı geldi ama önümüzde dünya hızlanıyor ve herkesin etrafını bir belirsizlik sarmış gibi.Salgın sonrası nasıl ilerlemeliyiz?

"Akıllı üretim" endüstriyel yükseltme hedefine bağlı kalmak, gelecekteki belirsiz risklere karşı ortaklaşa mücadele etmemizin en güçlü garantisidir.Focusight Technology Co., Ltd.yüksek kaliteli baskı kalitesi denetimi için eksiksiz bir çözüm yaratmaya devam ediyor ve baskı kurumsal müşterilerinin endüstriyel yükseltme yapmasına yardımcı oluyor!

Basım endüstrisi de baharın ayak izlerini takip ediyor ve toparlanmaya başlıyor.Nisan ayında, Guangdong Uluslararası Baskı Teknolojileri Fuarı planlandığı gibi geldi.Zhengtu yıldız ürünlerini sunacak, baskı sergisine birlikte bir göz atalım:

1. Çevrimiçi Yapıştırma Kutusu FS-SHARK-N650 Kalite Kontrol Makinesi

Macun kutusu çevrimiçi FS-SHARK-N650 kalite kontrol makinesi, yeni geliştirilen kullanımı kolay yazılımı yükler.Modelleme basittir, hızlı kilit algılama hedefi otomatik olarak çıkarılır ve modelleme çizimi tek seferde yapılır.Operatörler öğrenebilir ve kullanabilir ve ürün değiştirme de kolayca halledilebilir.

Kullanımı kolay yazılım 3 dakikada hızlı modelleme:

 

 1. Metin ve desenlerin otomatik olarak çıkarılması, hiyerarşik parametrelerin çizilmesi;
 2. Geçmiş şablonunun hızlı çağrısı, hızlı kesme tek;
 3. Süper güçlü üretim ve tüketim istatistiksel analiz raporu.

 

Negatif Aralık Modu

 

 1. Geleneksel tek sayfa tetik toplama modunun darboğazını kırarak, anormal tetik alma mantığını ortadan kaldırır ve piyasadaki ana akım macun kutusu çevrimiçi ekipmanının gerçek talebini karşılamak için üretim kapasitesini %30'dan fazla artırır.

 

Diğer Öne Çıkanlar - Yüksek Hız

 

 1. Algılama hızı: 320 metre/dakikaya kadar;
 2. İnsan gücünden tasarruf edin: Yapıştırma kutusu hattı, işçilik maliyetinden tasarruf sağlayabilir, çevrimdışı inceleme kağıdı toplama ve yapıştırma kutusu besleme kağıdının sadece 2 kişiye ihtiyacı vardır;
 3. Esnek dönüştürme: birden çok düşük hızlı yapıştırma kutusu makinesinin çevrimdışı kenetlenmesine dönüştürülebilir;
 4. Çizikleri azaltın: kart bıçağının basılı malzeme üzerindeki çiziklerini azaltmak için yüz aşağı yazdırın.

 

2. FS-SWAN Ofset Baskı Çevrimiçi Test Sistemi

Ekipman avantajları:

 

 1. Numune muayenesi yerine ofset baskı tam muayene, büyük atık, sürekli atık artık net kaçırmayacak;
 2. Sipariş üretimi ve tüketimi ve kusur tipi istatistik kontrolü sayesinde, iyi oranı büyük ölçüde artırır;
 3. Verim tamamlama istatistikleri istemi, doğru tamamlama elde etmek için.

 

 

makine ikamesi:

Daha hızlı, daha doğru, kullanımı daha kolay, daha kararlı.Baskı ve inceleme ekipmanı, kusurlu ürünlerin fabrikadan çıkışını etkili bir şekilde önleyebilir, algılama verimliliğini artırabilir ve büyük ölçüde işçilikten tasarruf edebilir.

Maliyeti ve tüketimi azaltın:

Baskı öncesi sürüm sayesinde, çevrimiçi baskı tespiti, hataların zamanında tespiti, hammadde tüketimini azaltmak için kaynaktan sürekli hurdaya çıkarmaya son verin.

"Müşteri Başarısı" en önemli kurum kültürüdür. Müşteriler için değer yaratmak dayanma noktamızın temelidir. Baskı kontrolü yükseltme planı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi içtenlikle çizim kabinini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Focusight kabin numarası: 4A-1201

Sergi zamanı: 11-15 Nisan 2023

Sergi adresi: Dongguan, Çin Guangdong modern uluslararası sergi merkezi.