Güney Çin 2022 Davetiyesinin Basılması

February 24, 2022

hakkında en son şirket haberleri Güney Çin 2022 Davetiyesinin Basılması

Focusight, hepinizi 4-6 Mart 2022 tarihleri ​​arasında Printing South China 2022, Güney Çin Uluslararası Baskı Fuarı'na katılmaya davet ediyor.

Tarihleri ​​kaydedin ve FA-Falcon ve FS-SHARK-N650'mizi göstereceğimiz Salon No. 1.1 1625, Guangzhou Çin İthalat ve İhracat Fuarı Sergi Alanı A'da bizi ziyaret edin.

FA-FALCON, Focusight ve dünyanın en iyi Film denetleme üreticisi "Israel AVT" tarafından ortaklaşa geliştirilen ve filmlerin, etiketlerin, uç kağıtların ve diğer malzemelerin görünüm kalitesi kusurlarını doğru bir şekilde tespit edebilen çevrimiçi/çevrimdışı Gravür/Flekso baskı ve geri sarma denetim sistemidir. Ürün:% s..

FS-Shark-N650, ilaç, gıda, günlük kimyasal, elektronik ürün dış ambalaj karton baskı, laminasyon, bronzlaşma, kalıp kesim, değişken kod vb. görünüm kalitesini ve maksimum hızı algılayabilen Focusight tarafından yapılmış bir üründür. 350 metrelik tek tabakalı inceleme makinesi/dakika kadar yüksek;ve bir klasör yapıştırıcı ile çevrimiçi olarak kullanılabilir, bu da işçilikten tasarruf sağlar ve verimliliği artırır.

Ziyaret edemezsiniz, merak etmeyin.Artık çevrimiçi olarak ziyaret etme ve sergiyi görme seçeneğiniz var.Kodlar Etkinlik broşüründe verilmiştir, lütfen tarayın ve devam edin.

Lütfen bizi ziyaret edin.#takip etmek #bizi takip et #ambalajlama #kalite #Etkinlik #baskı#Çin #Çin #ilaç #film #teknoloji #odaklanma