Zor bir sıralama yok, sadece Focusight'in daha güçlü bir yapay zeka seçicisi

April 26, 2024

Zor bir sıralama yok, sadece Focusight'in daha güçlü bir AI akıllı seçim makinesi

 

Çiftçilik faaliyetlerinizi yavaşlatan manuel sıralama ve tarama işlemlerinden bıktınız mı?Verimsizlikle vedalaşın ve gelişmiş tarımsal sınıflandırma ekipmanlarımızla arttırılmış üretkenliğe merhaba deyin.!

 

En son teknolojiye sahip sınıflandırma cihazlarımız tarım ürünlerinin sınıflandırılmasını ve taramasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu da kesinliği, tutarlılığı ve eşsiz verimliliği sağlar.Ekipmanımızı farklı kılan şey şu::

 

1. **Renk Sıralayıcıları**: Optik sensörlerin gücünü kullanan renk sıralayıcılarımız, meyve, sebze ve daha fazlasını verimli bir şekilde sıralamayı sağlayan renklere göre tarım ürünlerini doğru bir şekilde sınıflandırır.

 

2. **Bölüm Sıralayıcıları**: Taşıyıcı kemerleri ve mekanik geçirgenlerle, boyut sıralayıcılarımız tarım ürünlerini farklı boyut sınıflarına ayırarak iş akışını optimize eder ve üretimi en üst düzeye çıkarır.

 

3. **Ağırlık Sıralayıcıları**: Ağırlık sensörlerini kullanarak, ekipmanlarımız tarımsal ürünleri çeşitli ağırlık aralıklarına ayırır, fındık, tohum ve benzeri eşyaları hassas bir şekilde sıralamak için mükemmeldir.

 

4. **Şekil Sortörleri**: İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış şekil sortörlerimiz, benzersiz şekil özelliklerine dayanarak tarım ürünlerini etkili bir şekilde sınıflandırır, aynılık ve kaliteyi sağlar.

 

5. **Alay tespit cihazları**: En son görüntüleme teknolojimiz tarım ürünlerindeki yüzey kusurlarını veya kusurları tespit eder,Sorunlu eşyaların kaldırılmasına veya ayrı bir şekilde ele alınmasına izin veren, böylece ürün kalitesini koruyor.

 

Cihaz, sitrus, elma, avokado, kivi, tutku meyvesi, domates, kabuklu deniz ürünleri, kabak, soğan ve diğer yuvarlak meyve ve sebzelerin görünümünü tespit etmek ve akıllı bir şekilde sıralamak için uyarlanabilir.

hakkında en son şirket haberleri Zor bir sıralama yok, sadece Focusight'in daha güçlü bir yapay zeka seçicisi  0

hakkında en son şirket haberleri Zor bir sıralama yok, sadece Focusight'in daha güçlü bir yapay zeka seçicisi  1

hakkında en son şirket haberleri Zor bir sıralama yok, sadece Focusight'in daha güçlü bir yapay zeka seçicisi  2

Focusight'in standartlaştırılmış hizmeti

 

Müşterilerin endişelenmemesi için standart hizmetler sunmak.

 

  • Tam zamanlı bir proje ekibi oluşturun: ekipman üretiminden ekipman teslimatına kadar, tam zamanlı proje ekibi tüm süreçten sorumludur, 3'ten fazla ürünün modelleme,Sıralama gereksinimlerini karşılamak için;
  • Müşteri eğitimi: operasyon eğitimi ve yeni ürün tanıtımı eğitimi de dahil olmak üzere tam bir eğitim süreci;
  • Satış sonrası hizmet: 365 gün çevrimiçi, zamanında yanıt, gerçek zamanlı çözümler, mühendisler ilk kez siteye gelir;
  • Ücretsiz yükseltme: yazılım, algoritma ve model kütüphanesinin gerçek zamanlı ücretsiz yükseltmesi.

    

 


  
 

Focusight ile birlikte, farkı görebilirsiniz.

 

Çemberli meyve ve sebze için akıllı sınıflandırma ekipmanları meyve ve sebze işletmelerinin sınıflandırma maliyetini büyük ölçüde düşürmesine ve üretim kapasitesini artırmasına yardımcı olur;ürün kalitesini sıkı bir şekilde kontrol etmek ve geliştirmekMeyve ve sebzelerin maksimum kullanımını gerçekleştirmek ve farklı müşteri ihtiyaçlarını kolayca karşılamak için çok seviyeli ayarlanabilir sınıflandırma standardı oluşturmak.

Aynı zamanda, uzun meyve ve sebzelerin ve hassas meyve ve sebzelerin akıllı sınıflandırılması için profesyonel çözümler mevcuttur.Çizim satış mühendisiyle görüşmek için hoş geldiniz.